Hebrew Low Life

Underground Experience - Session 6

הקבוצה יצאה מביתו של הורמין והחלה ללכת בדרכה.
לפתע הרצפה קרסה תחתיהם והם מצאו עצמם במערכת מנהרות תת קרקעית המוארת באמצעות פטריות זוהרות רדיואקטיביות. מורקה דורקה החליט לאכול אחת מהן ומאז הוא גיהק ללא הרף טבעות עשן זרחני.
החבורה דשדשה לה ברפש עד שהרפש החליט שנמאס לו והוא החליט לדשדש קצת בדמויות.
קנוקנות מאוסות נשלחו לעבר הדמויות, והתפתח קרב במהלכו נפל על הרפש גוש ענק והתחיל לברוח.
המצב ניצל בזכות תושייתו והקרבתו של קרמטור שהטיל בררה קדברא עתיקה וחיסל את הרפש באמצעות אקונומיקה מיסטית. לאחר הקרב, הצטרף הגוש – “בוב הזרקן” אל החבר’ה ואפילו הינדס למורקה דורקה יד חדשה.
בעודם משוטטים פגשו החבר’ה בזהלו’א בעלת ראש של חפרפרת, גוף של זחל וכוכב ים במקום רגליים – “זהלו’א שטויות מה שאני מדברת” שהתנבאה בצורה שלא עזרה יותר מדי לדמויות ככל הנראה.
בסופו של דבר הגיעו הדמויות לאולם ענק המכיל פטריות רבות שצפו על גבי שלולית רפש ענקית, מדי פעם אחת הפטריות השתגרה כלפי מעלה. בסופו של דבר כל אחד מהחבר’ה עלה על פטרייה וכך הצליחו החבר’ה להימלט מהמבוך התת קרקעי.

כל אחת מהדמויות קיבלה 1 נק"ן (סה"כ נק"ן עד כה = 10, כלומר 2 התקדמוית בסך הכל).

View
How Much is that Sloggy in the Window? - Session 5

בעוד החבר’ה הולכים לתומם וחורשים מזימות, ניגש אליהם אג’וק והאשים את לארווי דנט (קרמטור, כמובן) בכך שהוא מכר לו סלוג גמדי שגדל וגדל ומאיים להרוס לו את הבית. מסתבר שהאג’וק – הורמין, קנה מלארווי דנט סלוג גמדי למסיבת הנשל של בנו גרגמל אתמול, ולאחר שהסלוג אכל מהעוגה הוא החל לגדול ולגדול ללא הפסקה. חקירה מאומצת גילתה שקבוצה של יורקים מכרה להורמין סלוג ענק שהוקטן למימדים זעירים והוחזר למידותיו הקודמות באמצעות פטרייה מכושפת. החבר’ה יצאו להשיג עוד מהפטרייה המכושפת על מנת להקטין שוב את הסלוג ובדרך הסתבכו ברצח שוטרים. לאחר שהשיגו את הפטרייה והקטינו שוב את הסלוג זכו החבר’ה כל אחד ב-200 מטבעות, בגדים סטייליסטיים, כרטיס למופע “קללת שלפוחיות המרה” ו-2 נק"ן.

View
If I Wanted Your Opinion I Would beat It Out Of You - Session 4

המשך הקרב עם כנופיית החור בראש. באופן מפתיע נפער באמצע הקרב שער מימדי ששאב את מעוך מהקרב ופלט במקומו את מקינטור שמבלי להתבלבל החל להשתתף באופן אקטיבי בקטטה. הקרב הסתיים בתבוסה מוחלטת ומשפילה של כנופיית החור בראש.
לאחר שהחבורה חוזרת לכיכר החתולות להשוויץ בפני החנונים שהם כיסחו לחור בראש את הצורה, החנונים מספרים להם את כל מה שהם יודעים על המרקייה הקדמונית:

המרקייה הקדמונית לא נראתה אלפי שנים.
אף אחד לא יודע כיצד היא נראית.
הב"מים מנהלים את המרקיה.
הזהלואים מושרצים מהמרקיה.
המרקיה היא סוג של טירה מכושפת או משהו כזה.
לא, היא לא, היא סוג של משהו ב"מי מפעם.
המרקיה יכולה להעלם ולהופיע במקום אחר לגמרי.
המרקיה היא מקום קסום ומופלא בו כל השאלות נענות והקפה תמיד חם.
יש הסבורים שהמרקיה קבורה מתחת לשדות הגבינה הירחית.
הסמכות האולטימטיבית באיי העכוז לגבי המרקיה הקדמונית הוא נזיר בשם גורמיני המצובט (Goosed) שנמצא בגן האושר היסודרחני.
לפני כמה ימים איזה ג’וק שאל לגבי המרקיה הקדמונית.
הם אמרו לו לדבר עם גורמיני המצובט.

החנונים לא ידעו כיצד להגיע לגן האושר היסודרחני, אבל הם יודעים שזה איפשהו באיי העכוז.

כאן סיימנו את הסשן הקצר. צ’פרו עצמכם בעוד שתי נק"ן.

View
If I Wanted Your Opinion I Would beat It Out Of You - Session 3

לאחר בדיקת הנקבים וגילוי הקעקוע המסתורי על גופתו של פוזל, הצטרף אל החבורה ג’וק בשם “מעוך אוכל אבק” – צליין אנישנושי מהמקום ההוא עם כל החול. קווארד ראה בקהל יצור מוזר עם גוף של סוס וכנפי ציפור המתהלך על זרועות תמנון, הוא מיד שם את ידו על הזהלוא המוזר, שבתורו הנחית את זרועותיו על קווארד – וזו הייתה ראשיתה של ידידות מופלאה.
החבורה הגדלה שמה פעמיה לעבר כיכר החתולות למצוא את הפילוסוף “פינסטו הנוצה”, בעל בסטת הקעקועים ומטריה צהובה. פינסטו, גוש ענק (שנראה היה קצת מוכר למקינטור), היה עסוק בלקעקע תולע חף מפשע שניצל את הגעת הדמויות כדי לברוח כל עוד נפשו בו. מקינטור ביקש מפינסטו לקעקע חד קרן על גופו, פינסטו נענה לאתגר והחל במלאכה המטונפת והכואבת (לא כואבת עבורו, כמובן).
לאחר הקעקוע ניסו הדמויות לחקור את פינסטו (ולגנוב מחפציו) ללא הצלחה יתרה. בסופו של דבר הוא הסכים להגיד להם מה שהם רוצים בתנאי שיפתרו עבורו חידה שמשגעת אותו. החבר’ה החליטו שמה שלא נפתר בכוח, בטח שלא יפתר במוח ולכן הם איימו עליו, רדפו אחריו עד לביתו ובסופו של דבר הצליחו להוציא ממנו ש-PSK זהו קיצור למרקיה הקדמונית (Primordial Soup Kitchen), שפוזל ביקש ממנו לקעקע אותו לפני כמה ימים, ושיש כמה חכמולוגים בכיכר החתולות שכל הזמן מדברים על המרקיה הקדמונית. לאחר שקיבלו את המידע שרצו, חיסל מקינטור את פינסטו.
בכיכר החתולות מצאו החבר’ה את החנונים שפינסטו הזכיר: פלאוס הטריז, בודול נמוך עם עין אחת, תחת גדול ומבטא מעצבן; מינקו מגררת הגבינה, ג’וקית צמוקה עם קול שקט וטון מזלזל; גול, יורק שמן ומרייר; סנלפית נבונה 3×103, סנלפית שמנמנה ומגמגמת.
החנונים הסכימו לספר לחבר’ה כל מה שהם יודעים אם הם יעזרו להם ויגרמו לכנופיית ה"חור-בראש" להפסיק להרביץ להם.
החבר’ה הלכו ל"בוזטריום החומר האפור" כדי להתחיל מכות עם כנופיית החור-בראש. לאחר כמה חילופי קללות ונסיונות כושלים לתקוף אותם בתוך הבוזטריום, יצאו כולם החוצה לסגור חשבון, מלבד מקינטור שרץ לכיכר החתולות לספר שהם כבר כיסחו ל"חור-בראש" את הצורה.

View
Pastor of Puppets – Session 2

שדידת הגופה סיפקה רמז לסיבת ההתקפה המסתורית: מסתבר שהקרמבונאי היה חבר בדת “עדי ימימה” המתנגדת למיננושי שדיכא במשך שנים רבות את אבותיהם של הקרמבונאים. במטרה ללמוד עוד על הדת המסתורית, חיפשו החבר’ה ספריות ומקורות מידע נוספים. במהלך החיפושים הותקפה החבורה על ידי ששה זיהומונים שניסו להטיל רפש ולגנוב מהדמויות את הבובות. בלהט הקרב נפלה פיסת עור מאחת הבובות עליה היו רשומות שלוש מילים: “אורבל, הקצף, זריחה". לאחר הקרב גילו הדמויות שמאחורי העין של הבובה ישנו כיתוב "הם יודעים שאני יודע! מעניין ת’תחת שלי!”. בעקבות הגילויים החדשים, שמה החבורה פעמיה בזריחה לכיוון הקצף – מעיין הבירה השחורה של פלום, במטרה לפגוש את אורבל. החבר’ה דאגו להצטייד מראש בכמה כוסות בירה (שמקינטור דפק מאיזה פאב), למגינת ליבו של הסוחר הקרמבונאי הממולח סאיו שים לואץ’, שניסה למכור להם כוסות לשתיית בירה שחורה. אורבל, תולע מוכר חטיפי סלוג, סיפר לחבורה שפוזל נרצח אתמול בנסיבות לא ידועות והציע להם להצטרף להלוויתו. ההלוויה נערכה על גדות נהר סנוז על ידי הכומר האנישנושי המוערך “אבא בוקדו”. ההלוויה נקטעה באלימות על ידי שבעה קרמבונאים שניסו לגנוב את גופתו של פוזל, החבר’ה הצליחו להציל את הגופה ולגלות קעקוע מסתורי על התחת של פוזל. אבא בוקדו התרגש מגבורתם של החבר’ה, הצהיר עליהם כעל שליחי המיננושי וביקש מהם לגלות את תעלומת הרצח של פוזל. הוא זיהה את הקעקוע כעבודה של “פינסטו הנוצה”, חכמולוג ומקעקע ששורץ בכיכר החתולות.

החבר’ה הצליחו יפה מאוד בהרפתקה, קיבלו 3 נק"ן נוספים ועכשיו הם יכולים לקבל קידום! הידד!

View
Pastor of Puppets – Session 1

חברי הקבוצה: דוּב הקשוח, יורק שבהשראת הדת האנישנוּשית זנח את ההתנהגות האיכסית של היורקים, והחליט לשרת את החוק והסדר באי העכוז בתור מנאייק.

קווארד, אחיו של דוב, פציפיסט הסובל מהתקפות זעם, מתנדב מטעם עצמו במשטרת פלום, וטיפש באופן כללי.

מקינטור, גוש מסריח מרוב כסף, רוצח בדם קר המבוקש בכמה מדינות על דוחות חנייה שלא שולמו. מקינטור “שיכנע” את דוב שלא יסגיר אותו לרשויות ומאז הם מסתובבים ביחד.

קרמטור, תולע דו-פרצופי, אשף באומניות הנסתרות של הבררה קדברא. בעיר פלום ישנו עוד תולע דו-פרצופי אחד – לארווי דנט – שהוא קרימינל קטן, ולדאבונו של קרמטור כל הזמן מתבלבלים ביניהם. גם דוב וקווארד פעם התבלבלו ביניהם וכמעט פוצצו אותו מכות, מאז הם מרגישים קצת רגשות אשם ולכן הם מוכנים לסבול אותו איתם ולהזמין אותו לבירה פה ושם.

החבר’ה הלכו לכיכר ההרהורים (או כפי שהחבר’ה קוראים לה – כיכר החתולות) לחפש מכות עם לארווי דנט, במקום זה הם נתקלו בתיאטרון בובות שהאדיר את המיננושי בהנחייתם של שלושה סנלפים צווחניים. ההצגה נקטעה בעודה באיבה על ידי מחבל קרמבונאי בשם הייטה ווינקלטינק, שניסה להתנקש בחייו של מפעיל תיאטרון הבובות – פוזל הג’וק, באמצעות לבנה. בתגובה החבורה קטעה את חייו של המחבל בעודם באיבם וכולם היו מרוצים (מלבד האשה שקווארד התחבא מאחוריה במהלך הקרב). פוזל הודה לדמויות על הצלת חייו והעניק להם את ארבעת הבובות כאות הוקרה למאמציהם.

החבר’ה לא ממש הבינו מה הג’וק רוצה מחייהם, ניסו לסחוט ממנו עוד כסף ללא הצלחה אך פיצו את עצמם בבזיזת גופת הקרמבונאי ושדידת עוברת אורח אומללה.

בשלב זה עצרנו את הסשן וכל אחד קיבל 2 נק"ן!

View

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.